Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Brętowo PKM14:35
Kolumba14:38
Warneńska14:40
Belgradzka14:41
Piekarnicza14:43
Siedlce14:47
Skrajna14:48
Zakopiańska14:49
Ciasna14:50
Paska14:51
Powstańców Warszawskich
 
14:53
0 min.
 
Hucisko14:563 min.
 
Dworzec Główny14:585 min.
 
Plac Solidarności15:018 min.
 
Stocznia SKM15:0310 min.
 
Stocznia Północna15:0512 min.
 
Twarda15:0613 min.
 
Węzeł Kliniczna15:0714 min.
 
Swojska15:0815 min.
 
Żaglowa - AmberExpo15:1017 min.
 
Mostostal15:1118 min.
 
Stadion Energa Gdańsk15:1219 min.
 
Śnieżna15:1421 min.
 
Marynarki Polskiej15:1623 min.
 
Plac Wolności15:1724 min.
 
Nowy Port Zajezdnia15:1825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy