Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Brętowo PKM16:15
Kolumba16:18
Warneńska16:20
Belgradzka16:21
Piekarnicza16:23
Siedlce16:27
Skrajna16:28
Zakopiańska16:29
Ciasna16:30
Paska16:31
Powstańców Warszawskich
 
16:33
0 min.
 
Hucisko16:363 min.
 
Dworzec Główny16:385 min.
 
Plac Solidarności16:418 min.
 
Stocznia SKM16:4310 min.
 
Stocznia Północna16:4512 min.
 
Twarda16:4613 min.
 
Węzeł Kliniczna16:4714 min.
 
Swojska16:4815 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:5017 min.
 
Mostostal16:5118 min.
 
Stadion Energa Gdańsk16:5219 min.
 
Śnieżna16:5421 min.
 
Marynarki Polskiej16:5623 min.
 
Plac Wolności16:5724 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:5825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy