Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Brętowo PKM16:35
Kolumba16:38
Warneńska16:40
Belgradzka16:41
Piekarnicza16:43
Siedlce16:47
Skrajna16:48
Zakopiańska16:49
Ciasna16:50
Paska16:51
Powstańców Warszawskich
 
16:53
0 min.
 
Hucisko16:563 min.
 
Dworzec Główny16:585 min.
 
Plac Solidarności17:018 min.
 
Stocznia SKM17:0310 min.
 
Stocznia Północna17:0512 min.
 
Twarda17:0613 min.
 
Węzeł Kliniczna17:0714 min.
 
Swojska17:0815 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:1017 min.
 
Mostostal17:1118 min.
 
Stadion Energa Gdańsk17:1219 min.
 
Śnieżna17:1421 min.
 
Marynarki Polskiej17:1623 min.
 
Plac Wolności17:1724 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:1825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy