Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM17:55
Kolumba17:58
Warneńska18:00
Belgradzka18:01
Piekarnicza18:03
Siedlce18:07
Skrajna18:08
Zakopiańska18:09
Ciasna18:10
Paska18:11
Powstańców Warszawskich
 
18:13
0 min.
 
Hucisko18:163 min.
 
Dworzec Główny18:185 min.
 
Plac Solidarności18:218 min.
 
Stocznia SKM18:2310 min.
 
Stocznia Północna18:2512 min.
 
Twarda18:2613 min.
 
Węzeł Kliniczna18:2714 min.
 
Swojska18:2815 min.
 
Żaglowa - AmberExpo18:3017 min.
 
Mostostal18:3118 min.
 
Stadion Energa Gdańsk18:3219 min.
 
Śnieżna18:3421 min.
 
Marynarki Polskiej18:3623 min.
 
Plac Wolności18:3724 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:3825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy