Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM19:55
Kolumba19:58
Warneńska20:00
Belgradzka20:01
Piekarnicza20:03
Siedlce20:07
Skrajna20:08
Zakopiańska20:09
Ciasna20:10
Paska20:11
Powstańców Warszawskich
 
20:13
0 min.
 
Hucisko20:163 min.
 
Dworzec Główny20:185 min.
 
Plac Solidarności20:218 min.
 
Stocznia SKM20:2310 min.
 
Stocznia Północna20:2512 min.
 
Twarda20:2613 min.
 
Węzeł Kliniczna20:2714 min.
 
Swojska20:2815 min.
 
Żaglowa - AmberExpo20:3017 min.
 
Mostostal20:3118 min.
 
Stadion Energa Gdańsk20:3219 min.
 
Śnieżna20:3421 min.
 
Marynarki Polskiej20:3623 min.
 
Plac Wolności20:3724 min.
 
Nowy Port Zajezdnia20:3825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy