Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Brętowo PKM08:32
Kolumba08:35
Warneńska08:37
Belgradzka08:38
Piekarnicza08:40
Siedlce08:44
Skrajna08:45
Zakopiańska08:46
Ciasna08:47
Paska08:48
Powstańców Warszawskich
 
08:50
0 min.
 
Hucisko08:533 min.
 
Dworzec Główny08:555 min.
 
Plac Solidarności08:588 min.
 
Stocznia SKM09:0010 min.
 
Stocznia Północna09:0212 min.
 
Twarda09:0313 min.
 
Węzeł Kliniczna09:0414 min.
 
Swojska09:0515 min.
 
Żaglowa - AmberExpo09:0717 min.
 
Mostostal09:0818 min.
 
Stadion Energa Gdańsk09:0919 min.
 
Śnieżna09:1121 min.
 
Marynarki Polskiej09:1323 min.
 
Plac Wolności09:1424 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:1525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy