Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Brętowo PKM20:35
Kolumba20:38
Warneńska20:40
Belgradzka20:41
Piekarnicza20:43
Siedlce20:47
Skrajna20:48
Zakopiańska20:49
Ciasna20:50
Paska20:51
Powstańców Warszawskich
 
20:53
0 min.
 
Hucisko20:563 min.
 
Dworzec Główny20:585 min.
 
Plac Solidarności21:018 min.
 
Stocznia SKM21:0310 min.
 
Stocznia Północna21:0512 min.
 
Twarda21:0613 min.
 
Węzeł Kliniczna21:0714 min.
 
Swojska21:0815 min.
 
Żaglowa - AmberExpo21:1017 min.
 
Mostostal21:1118 min.
 
Stadion Energa Gdańsk21:1219 min.
 
Śnieżna21:1421 min.
 
Marynarki Polskiej21:1623 min.
 
Plac Wolności21:1724 min.
 
Władysława IV21:1926 min.
 
Nowy Port Góreckiego21:2027 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy