Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Brętowo PKM09:32
Kolumba09:35
Warneńska09:37
Belgradzka09:38
Piekarnicza09:40
Siedlce09:44
Skrajna09:45
Zakopiańska09:46
Ciasna09:47
Paska09:48
Powstańców Warszawskich
 
09:50
0 min.
 
Hucisko09:533 min.
 
Dworzec Główny09:555 min.
 
Plac Solidarności09:588 min.
 
Stocznia SKM10:0010 min.
 
Stocznia Północna10:0212 min.
 
Twarda10:0313 min.
 
Węzeł Kliniczna10:0414 min.
 
Swojska10:0515 min.
 
Żaglowa - AmberExpo10:0717 min.
 
Mostostal10:0818 min.
 
Stadion Energa Gdańsk10:0919 min.
 
Śnieżna10:1121 min.
 
Marynarki Polskiej10:1323 min.
 
Plac Wolności10:1424 min.
 
Nowy Port Zajezdnia10:1525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy