{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Brętowo PKM10:02
Kolumba10:05
Warneńska10:07
Belgradzka10:08
Piekarnicza10:10
Siedlce10:14
Skrajna10:15
Zakopiańska10:16
Ciasna10:17
Paska10:18
Powstańców Warszawskich
 
10:20
0 min.
 
Hucisko10:233 min.
 
Dworzec Główny10:255 min.
 
Plac Solidarności10:288 min.
 
Stocznia SKM10:3010 min.
 
Stocznia Północna10:3212 min.
 
Twarda10:3313 min.
 
Węzeł Kliniczna10:3414 min.
 
Swojska10:3515 min.
 
Żaglowa - AmberExpo10:3717 min.
 
Mostostal10:3818 min.
 
Stadion Energa Gdańsk10:3919 min.
 
Śnieżna10:4121 min.
 
Marynarki Polskiej10:4323 min.
 
Plac Wolności10:4424 min.
 
Nowy Port Zajezdnia10:4525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy