Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Brętowo PKM10:22
Kolumba10:25
Warneńska10:27
Belgradzka10:28
Piekarnicza10:30
Siedlce10:34
Skrajna10:35
Zakopiańska10:36
Ciasna10:37
Paska10:38
Powstańców Warszawskich
 
10:40
0 min.
 
Hucisko10:433 min.
 
Dworzec Główny10:455 min.
 
Plac Solidarności10:488 min.
 
Stocznia SKM10:5010 min.
 
Stocznia Północna10:5212 min.
 
Twarda10:5313 min.
 
Węzeł Kliniczna10:5414 min.
 
Swojska10:5515 min.
 
Żaglowa - AmberExpo10:5717 min.
 
Mostostal10:5818 min.
 
Stadion Energa Gdańsk10:5919 min.
 
Śnieżna11:0121 min.
 
Marynarki Polskiej11:0323 min.
 
Plac Wolności11:0424 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:0525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy