Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Brętowo PKM10:32
Kolumba10:35
Warneńska10:37
Belgradzka10:38
Piekarnicza10:40
Siedlce10:44
Skrajna10:45
Zakopiańska10:46
Ciasna10:47
Paska10:48
Powstańców Warszawskich
 
10:50
0 min.
 
Hucisko10:533 min.
 
Dworzec Główny10:555 min.
 
Plac Solidarności10:588 min.
 
Stocznia SKM11:0010 min.
 
Stocznia Północna11:0212 min.
 
Twarda11:0313 min.
 
Węzeł Kliniczna11:0414 min.
 
Swojska11:0515 min.
 
Żaglowa - AmberExpo11:0717 min.
 
Mostostal11:0818 min.
 
Stadion Energa Gdańsk11:0919 min.
 
Śnieżna11:1121 min.
 
Marynarki Polskiej11:1323 min.
 
Plac Wolności11:1424 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:1525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy