Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM10:52
Kolumba10:55
Warneńska10:57
Belgradzka10:58
Piekarnicza11:00
Siedlce11:04
Skrajna11:05
Zakopiańska11:06
Ciasna11:07
Paska11:08
Powstańców Warszawskich
 
11:10
0 min.
 
Hucisko11:133 min.
 
Dworzec Główny11:155 min.
 
Plac Solidarności11:188 min.
 
Stocznia SKM11:2010 min.
 
Stocznia Północna11:2212 min.
 
Twarda11:2313 min.
 
Węzeł Kliniczna11:2414 min.
 
Swojska11:2515 min.
 
Żaglowa - AmberExpo11:2717 min.
 
Mostostal11:2818 min.
 
Stadion Energa Gdańsk11:2919 min.
 
Śnieżna11:3121 min.
 
Marynarki Polskiej11:3323 min.
 
Plac Wolności11:3424 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:3525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy