Rozkład jazdy na: Pn., 27.01.2020
Brętowo PKM11:52
Kolumba11:55
Warneńska11:57
Belgradzka11:58
Piekarnicza12:00
Siedlce12:04
Skrajna12:05
Zakopiańska12:06
Ciasna12:07
Paska12:08
Powstańców Warszawskich
 
12:10
0 min.
 
Hucisko12:133 min.
 
Dworzec Główny12:155 min.
 
Plac Solidarności12:188 min.
 
Stocznia SKM12:2010 min.
 
Stocznia Północna12:2212 min.
 
Twarda12:2313 min.
 
Węzeł Kliniczna12:2414 min.
 
Swojska12:2515 min.
 
Żaglowa - AmberExpo12:2717 min.
 
Mostostal12:2818 min.
 
Stadion Energa Gdańsk12:2919 min.
 
Śnieżna12:3121 min.
 
Marynarki Polskiej12:3323 min.
 
Plac Wolności12:3424 min.
 
Nowy Port Zajezdnia12:3525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy