Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Brętowo PKM14:36
Kolumba14:39
Warneńska14:41
Belgradzka14:42
Piekarnicza14:44
Siedlce14:48
Skrajna14:49
Zakopiańska14:50
Ciasna14:51
Paska14:52
Powstańców Warszawskich
 
14:54
0 min.
 
Hucisko14:573 min.
 
Dworzec Główny14:595 min.
 
Plac Solidarności15:028 min.
 
Stocznia SKM15:0410 min.
 
Stocznia Północna15:0612 min.
 
Twarda15:0713 min.
 
Węzeł Kliniczna15:0814 min.
 
Swojska15:0915 min.
 
Żaglowa - AmberExpo15:1117 min.
 
Mostostal15:1218 min.
 
Stadion Energa Gdańsk15:1319 min.
 
Śnieżna15:1521 min.
 
Marynarki Polskiej15:1723 min.
 
Plac Wolności15:1824 min.
 
Władysława IV15:2026 min.
 
Nowy Port Góreckiego15:2127 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy