Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Brętowo PKM15:26
Kolumba15:29
Warneńska15:31
Belgradzka15:32
Piekarnicza15:34
Siedlce15:38
Skrajna15:39
Zakopiańska15:40
Ciasna15:41
Paska15:42
Powstańców Warszawskich
 
15:44
0 min.
 
Hucisko15:473 min.
 
Dworzec Główny15:495 min.
 
Plac Solidarności15:528 min.
 
Stocznia SKM15:5410 min.
 
Stocznia Północna15:5612 min.
 
Twarda15:5713 min.
 
Węzeł Kliniczna15:5814 min.
 
Swojska15:5915 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:0117 min.
 
Mostostal16:0218 min.
 
Stadion Energa Gdańsk16:0319 min.
 
Śnieżna16:0521 min.
 
Marynarki Polskiej16:0723 min.
 
Plac Wolności16:0824 min.
 
Władysława IV16:1026 min.
 
Nowy Port Góreckiego16:1127 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy