Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Brętowo PKM15:56
Kolumba15:59
Warneńska16:01
Belgradzka16:02
Piekarnicza16:04
Siedlce16:08
Skrajna16:09
Zakopiańska16:10
Ciasna16:11
Paska16:12
Powstańców Warszawskich
 
16:14
0 min.
 
Hucisko16:173 min.
 
Dworzec Główny16:195 min.
 
Plac Solidarności16:228 min.
 
Stocznia SKM16:2410 min.
 
Stocznia Północna16:2612 min.
 
Twarda16:2713 min.
 
Węzeł Kliniczna16:2814 min.
 
Swojska16:2915 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:3117 min.
 
Mostostal16:3218 min.
 
Stadion Energa Gdańsk16:3319 min.
 
Śnieżna16:3521 min.
 
Marynarki Polskiej16:3723 min.
 
Plac Wolności16:3824 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:3925 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy