Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Brętowo PKM16:06
Kolumba16:09
Warneńska16:11
Belgradzka16:12
Piekarnicza16:14
Siedlce16:18
Skrajna16:19
Zakopiańska16:20
Ciasna16:21
Paska16:22
Powstańców Warszawskich
 
16:24
0 min.
 
Hucisko16:273 min.
 
Dworzec Główny16:295 min.
 
Plac Solidarności16:328 min.
 
Stocznia SKM16:3410 min.
 
Stocznia Północna16:3612 min.
 
Twarda16:3713 min.
 
Węzeł Kliniczna16:3814 min.
 
Swojska16:3915 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:4117 min.
 
Mostostal16:4218 min.
 
Stadion Energa Gdańsk16:4319 min.
 
Śnieżna16:4521 min.
 
Marynarki Polskiej16:4723 min.
 
Plac Wolności16:4824 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:4925 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy