{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Brętowo PKM17:23
Kolumba17:26
Warneńska17:28
Belgradzka17:29
Piekarnicza17:31
Siedlce17:35
Skrajna17:36
Zakopiańska17:37
Ciasna17:38
Paska17:39
Powstańców Warszawskich
 
17:41
0 min.
 
Hucisko17:443 min.
 
Dworzec Główny17:465 min.
 
Plac Solidarności17:498 min.
 
Stocznia SKM17:5110 min.
 
Stocznia Północna17:5312 min.
 
Twarda17:5413 min.
 
Węzeł Kliniczna17:5514 min.
 
Swojska17:5615 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:5817 min.
 
Mostostal17:5918 min.
 
Stadion Energa Gdańsk18:0019 min.
 
Śnieżna18:0221 min.
 
Marynarki Polskiej18:0423 min.
 
Plac Wolności18:0524 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:0625 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy