Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Brętowo PKM06:16
Kolumba06:19
Warneńska06:21
Belgradzka06:22
Piekarnicza06:24
Siedlce06:28
Skrajna06:29
Zakopiańska06:30
Ciasna06:31
Paska06:32
Powstańców Warszawskich
 
06:34
0 min.
 
Hucisko06:373 min.
 
Dworzec Główny06:395 min.
 
Plac Solidarności06:428 min.
 
Stocznia SKM06:4410 min.
 
Stocznia Północna06:4612 min.
 
Twarda06:4713 min.
 
Węzeł Kliniczna06:4814 min.
 
Swojska06:4915 min.
 
Żaglowa - AmberExpo06:5117 min.
 
Mostostal06:5218 min.
 
Stadion Energa Gdańsk06:5319 min.
 
Śnieżna06:5521 min.
 
Marynarki Polskiej06:5723 min.
 
Plac Wolności06:5824 min.
 
Władysława IV07:0026 min.
 
Nowy Port Góreckiego07:0127 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy