Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Brętowo PKM17:43
Kolumba17:46
Warneńska17:48
Belgradzka17:49
Piekarnicza17:51
Siedlce17:55
Skrajna17:56
Zakopiańska17:57
Ciasna17:58
Paska17:59
Powstańców Warszawskich
 
18:01
0 min.
 
Hucisko18:043 min.
 
Dworzec Główny18:065 min.
 
Plac Solidarności18:098 min.
 
Stocznia SKM18:1110 min.
 
Stocznia Północna18:1312 min.
 
Twarda18:1413 min.
 
Węzeł Kliniczna18:1514 min.
 
Swojska18:1615 min.
 
Żaglowa - AmberExpo18:1817 min.
 
Mostostal18:1918 min.
 
Stadion Energa Gdańsk18:2019 min.
 
Śnieżna18:2221 min.
 
Marynarki Polskiej18:2423 min.
 
Plac Wolności18:2524 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:2625 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy