Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM18:23
Kolumba18:26
Warneńska18:28
Belgradzka18:29
Piekarnicza18:31
Siedlce18:35
Skrajna18:36
Zakopiańska18:37
Ciasna18:38
Paska18:39
Powstańców Warszawskich
 
18:41
0 min.
 
Hucisko18:443 min.
 
Dworzec Główny18:465 min.
 
Plac Solidarności18:498 min.
 
Stocznia SKM18:5110 min.
 
Stocznia Północna18:5312 min.
 
Twarda18:5413 min.
 
Węzeł Kliniczna18:5514 min.
 
Swojska18:5615 min.
 
Żaglowa - AmberExpo18:5817 min.
 
Mostostal18:5918 min.
 
Stadion Energa Gdańsk19:0019 min.
 
Śnieżna19:0221 min.
 
Marynarki Polskiej19:0423 min.
 
Plac Wolności19:0524 min.
 
Nowy Port Zajezdnia19:0625 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy