Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Brętowo PKM20:13
Kolumba20:16
Warneńska20:18
Belgradzka20:19
Piekarnicza20:21
Siedlce20:25
Skrajna20:26
Zakopiańska20:27
Ciasna20:28
Paska20:29
Powstańców Warszawskich
 
20:31
0 min.
 
Hucisko20:343 min.
 
Dworzec Główny20:365 min.
 
Plac Solidarności20:398 min.
 
Stocznia SKM20:4110 min.
 
Stocznia Północna20:4312 min.
 
Twarda20:4413 min.
 
Węzeł Kliniczna20:4514 min.
 
Swojska20:4615 min.
 
Żaglowa - AmberExpo20:4817 min.
 
Mostostal20:4918 min.
 
Stadion Energa Gdańsk20:5019 min.
 
Śnieżna20:5221 min.
 
Marynarki Polskiej20:5423 min.
 
Plac Wolności20:5524 min.
 
Władysława IV20:5726 min.
 
Nowy Port Góreckiego20:5827 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy