Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Brętowo PKM23:12
Kolumba23:15
Warneńska23:17
Belgradzka23:18
Piekarnicza23:20
Siedlce23:24
Skrajna23:25
Zakopiańska23:26
Ciasna23:27
Paska23:28
Powstańców Warszawskich
 
23:30
0 min.
 
Hucisko23:333 min.
 
Dworzec Główny23:355 min.
 
Plac Solidarności23:388 min.
 
Stocznia SKM23:399 min.
 
Stocznia Północna23:4111 min.
 
Twarda23:4212 min.
 
Węzeł Kliniczna23:4313 min.
 
Swojska23:4414 min.
 
Żaglowa - AmberExpo23:4515 min.
 
Mostostal23:4616 min.
 
Stadion Energa Gdańsk23:4717 min.
 
Śnieżna23:4919 min.
 
Marynarki Polskiej23:5121 min.
 
Plac Wolności23:5222 min.
 
Nowy Port Zajezdnia23:5323 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy