Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Brętowo PKM05:35
Kolumba05:38
Warneńska05:40
Belgradzka05:41
Piekarnicza05:43
Siedlce05:47
Skrajna05:48
Zakopiańska05:49
Ciasna05:50
Paska05:51
Powstańców Warszawskich
 
05:53
0 min.
 
Hucisko05:563 min.
 
Dworzec Główny05:585 min.
 
Plac Solidarności06:018 min.
 
Stocznia SKM06:0310 min.
 
Stocznia Północna06:0512 min.
 
Twarda06:0613 min.
 
Węzeł Kliniczna06:0714 min.
 
Swojska06:0815 min.
 
Żaglowa - AmberExpo06:1017 min.
 
Mostostal06:1118 min.
 
Stadion Energa Gdańsk06:1219 min.
 
Śnieżna06:1421 min.
 
Marynarki Polskiej06:1623 min.
 
Plac Wolności06:1724 min.
 
Nowy Port Zajezdnia06:1825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy