Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Brętowo PKM07:55
Kolumba07:58
Warneńska08:00
Belgradzka08:01
Piekarnicza08:03
Siedlce08:07
Skrajna08:08
Zakopiańska08:09
Ciasna08:10
Paska08:11
Powstańców Warszawskich08:13
Hucisko
 
08:16
0 min.
 
Dworzec Główny08:182 min.
 
Plac Solidarności08:215 min.
 
Stocznia SKM08:237 min.
 
Stocznia Północna08:259 min.
 
Twarda08:2610 min.
 
Węzeł Kliniczna08:2711 min.
 
Swojska08:2812 min.
 
Żaglowa - AmberExpo08:3014 min.
 
Mostostal08:3115 min.
 
Stadion Energa Gdańsk08:3216 min.
 
Śnieżna08:3418 min.
 
Marynarki Polskiej08:3620 min.
 
Plac Wolności08:3721 min.
 
Władysława IV08:3923 min.
 
Nowy Port Góreckiego08:4024 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy