Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Brętowo PKM13:55
Kolumba13:58
Warneńska14:00
Belgradzka14:01
Piekarnicza14:03
Siedlce14:07
Skrajna14:08
Zakopiańska14:09
Ciasna14:10
Paska14:11
Powstańców Warszawskich14:13
Hucisko
 
14:16
0 min.
 
Dworzec Główny14:182 min.
 
Plac Solidarności14:215 min.
 
Stocznia SKM14:237 min.
 
Stocznia Północna14:259 min.
 
Twarda14:2610 min.
 
Węzeł Kliniczna14:2711 min.
 
Swojska14:2812 min.
 
Żaglowa - AmberExpo14:3014 min.
 
Mostostal14:3115 min.
 
Stadion Energa Gdańsk14:3216 min.
 
Śnieżna14:3418 min.
 
Marynarki Polskiej14:3620 min.
 
Plac Wolności14:3721 min.
 
Nowy Port Zajezdnia14:3822 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy