{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Brętowo PKM19:35
Kolumba19:38
Warneńska19:40
Belgradzka19:41
Piekarnicza19:43
Siedlce19:47
Skrajna19:48
Zakopiańska19:49
Ciasna19:50
Paska19:51
Powstańców Warszawskich19:53
Hucisko
 
19:56
0 min.
 
Dworzec Główny19:582 min.
 
Plac Solidarności20:015 min.
 
Stocznia SKM20:037 min.
 
Stocznia Północna20:059 min.
 
Twarda20:0610 min.
 
Węzeł Kliniczna20:0711 min.
 
Swojska20:0812 min.
 
Żaglowa - AmberExpo20:1014 min.
 
Mostostal20:1115 min.
 
Stadion Energa Gdańsk20:1216 min.
 
Śnieżna20:1418 min.
 
Marynarki Polskiej20:1620 min.
 
Plac Wolności20:1721 min.
 
Nowy Port Zajezdnia20:1822 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy