Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Brętowo PKM20:15
Kolumba20:18
Warneńska20:20
Belgradzka20:21
Piekarnicza20:23
Siedlce20:27
Skrajna20:28
Zakopiańska20:29
Ciasna20:30
Paska20:31
Powstańców Warszawskich20:33
Hucisko
 
20:36
0 min.
 
Dworzec Główny20:382 min.
 
Plac Solidarności20:415 min.
 
Stocznia SKM20:437 min.
 
Stocznia Północna20:459 min.
 
Twarda20:4610 min.
 
Węzeł Kliniczna20:4711 min.
 
Swojska20:4812 min.
 
Żaglowa - AmberExpo20:5014 min.
 
Mostostal20:5115 min.
 
Stadion Energa Gdańsk20:5216 min.
 
Śnieżna20:5418 min.
 
Marynarki Polskiej20:5620 min.
 
Plac Wolności20:5721 min.
 
Nowy Port Zajezdnia20:5822 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy