Rozkład jazdy na: Pt., 6.12.2019
Brętowo PKM07:36
Kolumba07:39
Warneńska07:41
Belgradzka07:42
Piekarnicza07:44
Siedlce07:48
Skrajna07:49
Zakopiańska07:50
Ciasna07:51
Paska07:52
Powstańców Warszawskich07:54
Hucisko
 
07:57
0 min.
 
Dworzec Główny07:592 min.
 
Plac Solidarności08:025 min.
 
Stocznia SKM08:047 min.
 
Stocznia Północna08:069 min.
 
Twarda08:0710 min.
 
Węzeł Kliniczna08:0811 min.
 
Swojska08:0912 min.
 
Żaglowa - AmberExpo08:1114 min.
 
Mostostal08:1215 min.
 
Stadion Energa Gdańsk08:1316 min.
 
Śnieżna08:1518 min.
 
Marynarki Polskiej08:1720 min.
 
Plac Wolności08:1821 min.
 
Nowy Port Zajezdnia08:1922 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy