{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Brętowo PKM05:05
Kolumba05:08
Warneńska05:10
Belgradzka05:11
Piekarnicza05:13
Siedlce05:17
Skrajna05:18
Zakopiańska05:19
Ciasna05:20
Paska05:21
Powstańców Warszawskich05:23
Hucisko
 
05:26
0 min.
 
Dworzec Główny05:282 min.
 
Plac Solidarności05:315 min.
 
Stocznia SKM05:337 min.
 
Stocznia Północna05:359 min.
 
Twarda05:3610 min.
 
Węzeł Kliniczna05:3711 min.
 
Swojska05:3812 min.
 
Żaglowa - AmberExpo05:4014 min.
 
Mostostal05:4115 min.
 
Stadion Energa Gdańsk05:4216 min.
 
Śnieżna05:4418 min.
 
Marynarki Polskiej05:4620 min.
 
Plac Wolności05:4721 min.
 
Nowy Port Zajezdnia05:4822 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy