{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Brętowo PKM09:05
Kolumba09:08
Warneńska09:10
Belgradzka09:11
Piekarnicza09:13
Siedlce09:17
Skrajna09:18
Zakopiańska09:19
Ciasna09:20
Paska09:21
Powstańców Warszawskich09:23
Hucisko
 
09:26
0 min.
 
Dworzec Główny09:282 min.
 
Plac Solidarności09:315 min.
 
Stocznia SKM09:337 min.
 
Stocznia Północna09:359 min.
 
Twarda09:3610 min.
 
Węzeł Kliniczna09:3711 min.
 
Swojska09:3812 min.
 
Żaglowa - AmberExpo09:4014 min.
 
Mostostal09:4115 min.
 
Stadion Energa Gdańsk09:4216 min.
 
Śnieżna09:4418 min.
 
Marynarki Polskiej09:4620 min.
 
Plac Wolności09:4721 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:4822 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy