Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Brętowo PKM15:55
Kolumba15:58
Warneńska16:00
Belgradzka16:01
Piekarnicza16:03
Siedlce16:07
Skrajna16:08
Zakopiańska16:09
Ciasna16:10
Paska16:11
Powstańców Warszawskich16:13
Hucisko
 
16:16
0 min.
 
Dworzec Główny16:182 min.
 
Plac Solidarności16:215 min.
 
Stocznia SKM16:237 min.
 
Stocznia Północna16:259 min.
 
Twarda16:2610 min.
 
Węzeł Kliniczna16:2711 min.
 
Swojska16:2812 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:3014 min.
 
Mostostal16:3115 min.
 
Stadion Energa Gdańsk16:3216 min.
 
Śnieżna16:3418 min.
 
Marynarki Polskiej16:3620 min.
 
Plac Wolności16:3721 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:3822 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy