{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Brętowo PKM20:35
Kolumba20:38
Warneńska20:40
Belgradzka20:41
Piekarnicza20:43
Siedlce20:47
Skrajna20:48
Zakopiańska20:49
Ciasna20:50
Paska20:51
Powstańców Warszawskich20:53
Hucisko
 
20:56
0 min.
 
Dworzec Główny20:582 min.
 
Plac Solidarności21:015 min.
 
Stocznia SKM21:037 min.
 
Stocznia Północna21:059 min.
 
Twarda21:0610 min.
 
Węzeł Kliniczna21:0711 min.
 
Swojska21:0812 min.
 
Żaglowa - AmberExpo21:1014 min.
 
Mostostal21:1115 min.
 
Stadion Energa Gdańsk21:1216 min.
 
Śnieżna21:1418 min.
 
Marynarki Polskiej21:1620 min.
 
Plac Wolności21:1721 min.
 
Władysława IV21:1923 min.
 
Nowy Port Góreckiego21:2024 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy