Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Brętowo PKM21:12
Kolumba21:15
Warneńska21:17
Belgradzka21:18
Piekarnicza21:20
Siedlce21:24
Skrajna21:25
Zakopiańska21:26
Ciasna21:27
Paska21:28
Powstańców Warszawskich21:30
Hucisko
 
21:33
0 min.
 
Dworzec Główny21:352 min.
 
Plac Solidarności21:385 min.
 
Stocznia SKM21:407 min.
 
Stocznia Północna21:429 min.
 
Twarda21:4310 min.
 
Węzeł Kliniczna21:4411 min.
 
Swojska21:4512 min.
 
Żaglowa - AmberExpo21:4714 min.
 
Mostostal21:4815 min.
 
Stadion Energa Gdańsk21:4916 min.
 
Śnieżna21:5118 min.
 
Marynarki Polskiej21:5320 min.
 
Plac Wolności21:5421 min.
 
Władysława IV21:5623 min.
 
Nowy Port Góreckiego21:5724 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy