Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM09:12
Kolumba09:15
Warneńska09:17
Belgradzka09:18
Piekarnicza09:20
Siedlce09:24
Skrajna09:25
Zakopiańska09:26
Ciasna09:27
Paska09:28
Powstańców Warszawskich09:30
Hucisko
 
09:33
0 min.
 
Dworzec Główny09:352 min.
 
Plac Solidarności09:385 min.
 
Stocznia SKM09:407 min.
 
Stocznia Północna09:429 min.
 
Twarda09:4310 min.
 
Węzeł Kliniczna09:4411 min.
 
Swojska09:4512 min.
 
Żaglowa - AmberExpo09:4714 min.
 
Mostostal09:4815 min.
 
Stadion Energa Gdańsk09:4916 min.
 
Śnieżna09:5118 min.
 
Marynarki Polskiej09:5320 min.
 
Plac Wolności09:5421 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:5522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy