Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Brętowo PKM12:02
Kolumba12:05
Warneńska12:07
Belgradzka12:08
Piekarnicza12:10
Siedlce12:14
Skrajna12:15
Zakopiańska12:16
Ciasna12:17
Paska12:18
Powstańców Warszawskich12:20
Hucisko
 
12:23
0 min.
 
Dworzec Główny12:252 min.
 
Plac Solidarności12:285 min.
 
Stocznia SKM12:307 min.
 
Stocznia Północna12:329 min.
 
Twarda12:3310 min.
 
Węzeł Kliniczna12:3411 min.
 
Swojska12:3512 min.
 
Żaglowa - AmberExpo12:3714 min.
 
Mostostal12:3815 min.
 
Stadion Energa Gdańsk12:3916 min.
 
Śnieżna12:4118 min.
 
Marynarki Polskiej12:4320 min.
 
Plac Wolności12:4421 min.
 
Nowy Port Zajezdnia12:4522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy