Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Brętowo PKM13:12
Kolumba13:15
Warneńska13:17
Belgradzka13:18
Piekarnicza13:20
Siedlce13:24
Skrajna13:25
Zakopiańska13:26
Ciasna13:27
Paska13:28
Powstańców Warszawskich13:30
Hucisko
 
13:33
0 min.
 
Dworzec Główny13:352 min.
 
Plac Solidarności13:385 min.
 
Stocznia SKM13:407 min.
 
Stocznia Północna13:429 min.
 
Twarda13:4310 min.
 
Węzeł Kliniczna13:4411 min.
 
Swojska13:4512 min.
 
Żaglowa - AmberExpo13:4714 min.
 
Mostostal13:4815 min.
 
Stadion Energa Gdańsk13:4916 min.
 
Śnieżna13:5118 min.
 
Marynarki Polskiej13:5320 min.
 
Plac Wolności13:5421 min.
 
Władysława IV13:5623 min.
 
Nowy Port Góreckiego13:5724 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy