Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Brętowo PKM14:26
Kolumba14:29
Warneńska14:31
Belgradzka14:32
Piekarnicza14:34
Siedlce14:38
Skrajna14:39
Zakopiańska14:40
Ciasna14:41
Paska14:42
Powstańców Warszawskich14:44
Hucisko
 
14:47
0 min.
 
Dworzec Główny14:492 min.
 
Plac Solidarności14:525 min.
 
Stocznia SKM14:547 min.
 
Stocznia Północna14:569 min.
 
Twarda14:5710 min.
 
Węzeł Kliniczna14:5811 min.
 
Swojska14:5912 min.
 
Żaglowa - AmberExpo15:0114 min.
 
Mostostal15:0215 min.
 
Stadion Energa Gdańsk15:0316 min.
 
Śnieżna15:0518 min.
 
Marynarki Polskiej15:0720 min.
 
Plac Wolności15:0821 min.
 
Władysława IV15:1023 min.
 
Nowy Port Góreckiego15:1124 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy