Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Brętowo PKM14:56
Kolumba14:59
Warneńska15:01
Belgradzka15:02
Piekarnicza15:04
Siedlce15:08
Skrajna15:09
Zakopiańska15:10
Ciasna15:11
Paska15:12
Powstańców Warszawskich15:14
Hucisko
 
15:17
0 min.
 
Dworzec Główny15:192 min.
 
Plac Solidarności15:225 min.
 
Stocznia SKM15:247 min.
 
Stocznia Północna15:269 min.
 
Twarda15:2710 min.
 
Węzeł Kliniczna15:2811 min.
 
Swojska15:2912 min.
 
Żaglowa - AmberExpo15:3114 min.
 
Mostostal15:3215 min.
 
Stadion Energa Gdańsk15:3316 min.
 
Śnieżna15:3518 min.
 
Marynarki Polskiej15:3720 min.
 
Plac Wolności15:3821 min.
 
Władysława IV15:4023 min.
 
Nowy Port Góreckiego15:4124 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy