Rozkład jazdy na: Pn., 27.01.2020
Brętowo PKM16:06
Kolumba16:09
Warneńska16:11
Belgradzka16:12
Piekarnicza16:14
Siedlce16:18
Skrajna16:19
Zakopiańska16:20
Ciasna16:21
Paska16:22
Powstańców Warszawskich16:24
Hucisko
 
16:27
0 min.
 
Dworzec Główny16:292 min.
 
Plac Solidarności16:325 min.
 
Stocznia SKM16:347 min.
 
Stocznia Północna16:369 min.
 
Twarda16:3710 min.
 
Węzeł Kliniczna16:3811 min.
 
Swojska16:3912 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:4114 min.
 
Mostostal16:4215 min.
 
Stadion Energa Gdańsk16:4316 min.
 
Śnieżna16:4518 min.
 
Marynarki Polskiej16:4720 min.
 
Plac Wolności16:4821 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:4922 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy