{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Brętowo PKM17:53
Kolumba17:56
Warneńska17:58
Belgradzka17:59
Piekarnicza18:01
Siedlce18:05
Skrajna18:06
Zakopiańska18:07
Ciasna18:08
Paska18:09
Powstańców Warszawskich18:11
Hucisko
 
18:14
0 min.
 
Dworzec Główny18:162 min.
 
Plac Solidarności18:195 min.
 
Stocznia SKM18:217 min.
 
Stocznia Północna18:239 min.
 
Twarda18:2410 min.
 
Węzeł Kliniczna18:2511 min.
 
Swojska18:2612 min.
 
Żaglowa - AmberExpo18:2814 min.
 
Mostostal18:2915 min.
 
Stadion Energa Gdańsk18:3016 min.
 
Śnieżna18:3218 min.
 
Marynarki Polskiej18:3420 min.
 
Plac Wolności18:3521 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:3622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy