Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM19:53
Kolumba19:56
Warneńska19:58
Belgradzka19:59
Piekarnicza20:01
Siedlce20:05
Skrajna20:06
Zakopiańska20:07
Ciasna20:08
Paska20:09
Powstańców Warszawskich20:11
Hucisko
 
20:14
0 min.
 
Dworzec Główny20:162 min.
 
Plac Solidarności20:195 min.
 
Stocznia SKM20:217 min.
 
Stocznia Północna20:239 min.
 
Twarda20:2410 min.
 
Węzeł Kliniczna20:2511 min.
 
Swojska20:2612 min.
 
Żaglowa - AmberExpo20:2814 min.
 
Mostostal20:2915 min.
 
Stadion Energa Gdańsk20:3016 min.
 
Śnieżna20:3218 min.
 
Marynarki Polskiej20:3420 min.
 
Plac Wolności20:3521 min.
 
Władysława IV20:3723 min.
 
Nowy Port Góreckiego20:3824 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy