Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM07:15
Kolumba07:18
Warneńska07:20
Belgradzka07:21
Piekarnicza07:23
Siedlce07:27
Skrajna07:28
Zakopiańska07:29
Ciasna07:30
Paska07:31
Powstańców Warszawskich07:33
Hucisko
 
07:36
0 min.
 
Dworzec Główny07:382 min.
 
Plac Solidarności07:415 min.
 
Stocznia SKM07:437 min.
 
Stocznia Północna07:459 min.
 
Twarda07:4610 min.
 
Węzeł Kliniczna07:4711 min.
 
Swojska07:4812 min.
 
Żaglowa - AmberExpo07:5014 min.
 
Mostostal07:5115 min.
 
Stadion Energa Gdańsk07:5216 min.
 
Śnieżna07:5418 min.
 
Marynarki Polskiej07:5620 min.
 
Plac Wolności07:5721 min.
 
Władysława IV07:5923 min.
 
Nowy Port Góreckiego08:0024 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy