Rozkład jazdy na: Pn., 17.02.2020
Brętowo PKM08:15
Kolumba08:18
Warneńska08:20
Belgradzka08:21
Piekarnicza08:23
Siedlce08:27
Skrajna08:28
Zakopiańska08:29
Ciasna08:30
Paska08:31
Powstańców Warszawskich08:33
Hucisko08:36
Dworzec Główny08:38
Plac Solidarności
 
08:41
0 min.
 
Stocznia SKM08:432 min.
 
Stocznia Północna08:454 min.
 
Twarda08:465 min.
 
Węzeł Kliniczna08:476 min.
 
Swojska08:487 min.
 
Żaglowa - AmberExpo08:509 min.
 
Mostostal08:5110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk08:5211 min.
 
Śnieżna08:5413 min.
 
Marynarki Polskiej08:5615 min.
 
Plac Wolności08:5716 min.
 
Władysława IV08:5918 min.
 
Nowy Port Góreckiego09:0019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy