Rozkład jazdy na: Pn., 17.02.2020
Brętowo PKM13:35
Kolumba13:38
Warneńska13:40
Belgradzka13:41
Piekarnicza13:43
Siedlce13:47
Skrajna13:48
Zakopiańska13:49
Ciasna13:50
Paska13:51
Powstańców Warszawskich13:53
Hucisko13:56
Dworzec Główny13:58
Plac Solidarności
 
14:01
0 min.
 
Stocznia SKM14:032 min.
 
Stocznia Północna14:054 min.
 
Twarda14:065 min.
 
Węzeł Kliniczna14:076 min.
 
Swojska14:087 min.
 
Żaglowa - AmberExpo14:109 min.
 
Mostostal14:1110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk14:1211 min.
 
Śnieżna14:1413 min.
 
Marynarki Polskiej14:1615 min.
 
Plac Wolności14:1716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia14:1817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy