{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Brętowo PKM14:35
Kolumba14:38
Warneńska14:40
Belgradzka14:41
Piekarnicza14:43
Siedlce14:47
Skrajna14:48
Zakopiańska14:49
Ciasna14:50
Paska14:51
Powstańców Warszawskich14:53
Hucisko14:56
Dworzec Główny14:58
Plac Solidarności
 
15:01
0 min.
 
Stocznia SKM15:032 min.
 
Stocznia Północna15:054 min.
 
Twarda15:065 min.
 
Węzeł Kliniczna15:076 min.
 
Swojska15:087 min.
 
Żaglowa - AmberExpo15:109 min.
 
Mostostal15:1110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk15:1211 min.
 
Śnieżna15:1413 min.
 
Marynarki Polskiej15:1615 min.
 
Plac Wolności15:1716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia15:1817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy