Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Brętowo PKM15:15
Kolumba15:18
Warneńska15:20
Belgradzka15:21
Piekarnicza15:23
Siedlce15:27
Skrajna15:28
Zakopiańska15:29
Ciasna15:30
Paska15:31
Powstańców Warszawskich15:33
Hucisko15:36
Dworzec Główny15:38
Plac Solidarności
 
15:41
0 min.
 
Stocznia SKM15:432 min.
 
Stocznia Północna15:454 min.
 
Twarda15:465 min.
 
Węzeł Kliniczna15:476 min.
 
Swojska15:487 min.
 
Żaglowa - AmberExpo15:509 min.
 
Mostostal15:5110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk15:5211 min.
 
Śnieżna15:5413 min.
 
Marynarki Polskiej15:5615 min.
 
Plac Wolności15:5716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia15:5817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy