Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Brętowo PKM16:55
Kolumba16:58
Warneńska17:00
Belgradzka17:01
Piekarnicza17:03
Siedlce17:07
Skrajna17:08
Zakopiańska17:09
Ciasna17:10
Paska17:11
Powstańców Warszawskich17:13
Hucisko17:16
Dworzec Główny17:18
Plac Solidarności
 
17:21
0 min.
 
Stocznia SKM17:232 min.
 
Stocznia Północna17:254 min.
 
Twarda17:265 min.
 
Węzeł Kliniczna17:276 min.
 
Swojska17:287 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:309 min.
 
Mostostal17:3110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk17:3211 min.
 
Śnieżna17:3413 min.
 
Marynarki Polskiej17:3615 min.
 
Plac Wolności17:3716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:3817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy