Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Brętowo PKM17:55
Kolumba17:58
Warneńska18:00
Belgradzka18:01
Piekarnicza18:03
Siedlce18:07
Skrajna18:08
Zakopiańska18:09
Ciasna18:10
Paska18:11
Powstańców Warszawskich18:13
Hucisko18:16
Dworzec Główny18:18
Plac Solidarności
 
18:21
0 min.
 
Stocznia SKM18:232 min.
 
Stocznia Północna18:254 min.
 
Twarda18:265 min.
 
Węzeł Kliniczna18:276 min.
 
Swojska18:287 min.
 
Żaglowa - AmberExpo18:309 min.
 
Mostostal18:3110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk18:3211 min.
 
Śnieżna18:3413 min.
 
Marynarki Polskiej18:3615 min.
 
Plac Wolności18:3716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:3817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy