Rozkład jazdy na: Wt., 28.01.2020
Brętowo PKM19:55
Kolumba19:58
Warneńska20:00
Belgradzka20:01
Piekarnicza20:03
Siedlce20:07
Skrajna20:08
Zakopiańska20:09
Ciasna20:10
Paska20:11
Powstańców Warszawskich20:13
Hucisko20:16
Dworzec Główny20:18
Plac Solidarności
 
20:21
0 min.
 
Stocznia SKM20:232 min.
 
Stocznia Północna20:254 min.
 
Twarda20:265 min.
 
Węzeł Kliniczna20:276 min.
 
Swojska20:287 min.
 
Żaglowa - AmberExpo20:309 min.
 
Mostostal20:3110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk20:3211 min.
 
Śnieżna20:3413 min.
 
Marynarki Polskiej20:3615 min.
 
Plac Wolności20:3716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia20:3817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy